forum.CS-DE.NET
Добре дошъл във нашия форум приятелю молим те очтиво да се регистрираш зада имаш достъп до някой функции на форума


Join the forum, it's quick and easy

forum.CS-DE.NET
Добре дошъл във нашия форум приятелю молим те очтиво да се регистрираш зада имаш достъп до някой функции на форума
forum.CS-DE.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[ОДОБРЕН]Кандидатура за Модератор от _OneTime_ ! Извинявам се че след толкова малко време, правя 2 кандидатура !

Go down

[ОДОБРЕН]Кандидатура за Модератор от _OneTime_ ! Извинявам се че след толкова малко време, правя 2 кандидатура ! Empty [ОДОБРЕН]Кандидатура за Модератор от _OneTime_ ! Извинявам се че след толкова малко време, правя 2 кандидатура !

Писане by _OneTime_ Сря Апр 20, 2016 7:17 pm

1. Вашето име? Цветан
2. Прякор в сървъра?_OneTime_
3. На колко години сте (над 16)?На 17 навършени.
4. Защо желаете да кандидатствате за длъжността Гл. модератор?(без кратки обяснения!)?След толкова време натрупах опит с вашия екип,редовен съм!Ако ме назначите ще помагам за развитието на сърварите и форума !
5. По колко време ще отделяте за сайт/форум/сървър ?Отделям много време-30 минути за форума 2 часа за сървара,където се намирам през телефона влизам в форума !
6. Имате ли необходимите познания ?Да имам ги.
7. Били ли сте преди Гл. Модератор някъде?(Ако да, къде)Не но много желая!
8. Оценете опита и познанията си по phpbb, по скалата от 1 до 10, без да лъжете!Разучих повече и вече се оценявам 8/10 !
9. Имате ли познания с програмните езици, като HTML/CSS/PHP и т.н. (Ако да - кои?)Имам колкото ми трябва,ако имате въпроси няма проблем да напишете в коментарите !
10. Връзка с вас! Моля ви потърсете ме на емеила ми (shockblazeobzor@abv.bg) или на личен чат в форума !
Благодаря ви!Много ще съм благодарен на вашия екип ако ми дадете шанс.
_OneTime_
_OneTime_
Потребител
Потребител

Брой мнения : 4
Join date : 17.04.2016

Върнете се в началото Go down

[ОДОБРЕН]Кандидатура за Модератор от _OneTime_ ! Извинявам се че след толкова малко време, правя 2 кандидатура ! Empty Re: [ОДОБРЕН]Кандидатура за Модератор от _OneTime_ ! Извинявам се че след толкова малко време, правя 2 кандидатура !

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите