forum.CS-DE.NET
Добре дошъл във нашия форум приятелю молим те очтиво да се регистрираш зада имаш достъп до някой функции на форума


Join the forum, it's quick and easy

forum.CS-DE.NET
Добре дошъл във нашия форум приятелю молим те очтиво да се регистрираш зада имаш достъп до някой функции на форума
forum.CS-DE.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[ОТХВЪРЛЕН]Кандидатура за МОД-Т

2 posters

Go down

[ОТХВЪРЛЕН]Кандидатура за МОД-Т Empty [ОТХВЪРЛЕН]Кандидатура за МОД-Т

Писане by LIKE ;] Чет Апр 21, 2016 9:55 pm

Добър ден на всички! искам да стана част от вашия екип, ако може да се присейдиния към вас с каквото мога ще се опитвам ,за да помогна - и ще кажа защото имам голям опит ако   МОДЕРАТОР и милия защото ще бъда полезен! Smile обещавам няма да се изложа/да ви предам! What a Face

1. Вашето име? Даниел/Дани може да ми викате!
2. Прякор в сървъра? LIKE ;]
3. На колко години сте(над 16)? на 15 мислия няма проблем!
4. Защо желаете да кандидатствате за длъжността Гл. модератор?(без кратки обяснения!)? За, да се присийдиния към веригата ви за да съм полезен с каквото мога най вече да предпазя ФОРУМА!
5. По колко време ще отделяте за сайт/форум/сървър ? 4-5 ЧАСА ДНЕВНО ,но ако се наложи да излиаза по нужда ще кажа на един от вас главни!
6. Имате ли необходимите познания ?  Cool да разбирасе!
7. Били ли сте преди Гл. Модератор някъде?(Ако да, къде) ДА - FragFrea.EU с ник, 5ELIMINATED бях също и в Cs-King.Info с ник, LT`
8. Оценете опита и познанията си по phpbb, по скалата от 1 до 10, без да лъжете! 9/10 НЯМА ДА ЛЪЖА!
9. Имате ли познания с програмните езици, като HTML/CSS/PHP и т.н. (Ако да - кои?) Имам РАЗБИРА СЕ най много от тези phpp3 най много знам ,но и с другите съм за сега добре! Smile
10. Връзка с вас? dani_lom77
LIKE ;]
LIKE ;]
Потребител
Потребител

Брой мнения : 1
Join date : 21.04.2016

Върнете се в началото Go down

[ОТХВЪРЛЕН]Кандидатура за МОД-Т Empty Re: [ОТХВЪРЛЕН]Кандидатура за МОД-Т

Писане by Drea<M>40BG ;]] Чет Апр 21, 2016 10:07 pm

Това ще го приема за шега! Регистрирал си се от скоро и един доклад нямаш!Актиност - 0/10!ОТХВЪРЛЕН
Drea<M>40BG ;]]
Drea<M>40BG ;]]
Администратор
Администратор

Брой мнения : 123
Join date : 28.03.2016
Age : 23

https://cs-de.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите