forum.CS-DE.NET
Добре дошъл във нашия форум приятелю молим те очтиво да се регистрираш зада имаш достъп до някой функции на форума


Join the forum, it's quick and easy

forum.CS-DE.NET
Добре дошъл във нашия форум приятелю молим те очтиво да се регистрираш зада имаш достъп до някой функции на форума
forum.CS-DE.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[ОТХВЪРЛЕН]Кандидатура за админ [CS-DE.INFO#BaseBuilder6.5[GoldenAK][1000FPS][Free ViP]

Go down

[ОТХВЪРЛЕН]Кандидатура за админ [CS-DE.INFO#BaseBuilder6.5[GoldenAK][1000FPS][Free ViP] Empty [ОТХВЪРЛЕН]Кандидатура за админ [CS-DE.INFO#BaseBuilder6.5[GoldenAK][1000FPS][Free ViP]

Писане by 1staaaa Нед Апр 24, 2016 9:08 pm

1. На колко години сте? ( Минимална възраст 13г. ) 22
2. Прякор в сървъра? 1stToDie
3. Защо желаете да кандидатствате като админ? Защото бяхте едни от любимите ми играчи, а сега ви няма и ми е тъжно.Абе да сме колежки...
4. От кога играете в сървъра ? Мисля да започна в най-скоро време, само да ме одобрите, иначе НЕ ВЛИЗАМ!
5. По колко време ще отделяте за сайт/форум/сървър ? Е горе написах за какво става на въпрос.
6. Бил ли сте някъде сървър админ ( ако сте били къде ) ? Iplay N1 и много , много други.
7. Имате ли познания за AMX MOD-a ? Мога да слагам стени , и да банвам от време на време, ама вие си знаете де....и вие сте минали през тая подготовка.
8. Линк към към геймтракер. Спря ми нета, докато пусках кандидатурата.
9. По кое време на деня играете най-често? Като ме одобрите, ще се разберем.
10. Скайп за връзка. Н/А

П.С Ако не ме одобрите, нема да влезна изобщо.Знам , че знаете, че всички знаят, че имам опит и дрихлио да не ме отхвърлиш само с двата крака и трите ръце, че ще се караме!!!!

1staaaa
Гост


Върнете се в началото Go down

[ОТХВЪРЛЕН]Кандидатура за админ [CS-DE.INFO#BaseBuilder6.5[GoldenAK][1000FPS][Free ViP] Empty Re: [ОТХВЪРЛЕН]Кандидатура за админ [CS-DE.INFO#BaseBuilder6.5[GoldenAK][1000FPS][Free ViP]

Писане by Drea<M>40BG ;]] Нед Апр 24, 2016 9:09 pm

Опа лянка!Гост?ЦИ! ОТХВЪРЛЕН
Drea<M>40BG ;]]
Drea<M>40BG ;]]
Администратор
Администратор

Брой мнения : 123
Join date : 28.03.2016
Age : 23

https://cs-de.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите