forum.CS-DE.NET
Добре дошъл във нашия форум приятелю молим те очтиво да се регистрираш зада имаш достъп до някой функции на форума


Join the forum, it's quick and easy

forum.CS-DE.NET
Добре дошъл във нашия форум приятелю молим те очтиво да се регистрираш зада имаш достъп до някой функции на форума
forum.CS-DE.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[ОДОБРЕНО]Предложение за нови карти (Мапове) в деатрън сървъра

3 posters

Go down

Гласувайте,вие сте!

[ОДОБРЕНО]Предложение за нови карти (Мапове) в деатрън сървъра Vote_lcap275%[ОДОБРЕНО]Предложение за нови карти (Мапове) в деатрън сървъра Vote_rcap2 75% 
[ 3 ]
[ОДОБРЕНО]Предложение за нови карти (Мапове) в деатрън сървъра Vote_lcap225%[ОДОБРЕНО]Предложение за нови карти (Мапове) в деатрън сървъра Vote_rcap2 25% 
[ 1 ]
 
Общо гласове : 4
 
 
Poll closed

[ОДОБРЕНО]Предложение за нови карти (Мапове) в деатрън сървъра Empty [ОДОБРЕНО]Предложение за нови карти (Мапове) в деатрън сървъра

Писане by Drea<M>40BG ;]] Нед Апр 03, 2016 4:19 pm

Предлагам да се добавят следните карти в маплиста:
- deathrun_c00l_f
- deathrun_dusty_beta3
- deathrun_finland
- deathrun_grass
- deathrun_duality_final
- deathrun_forest2_final
- deathrun_holiday
- deathrun_laikiux_dev
- deathrun_house_csbr
- deathrun_atacama
- deathrun_y_underground
- deathrun_village_easy
Тези мапове според мен са хубави и интересни.Предполагам,че ще пълнят сървъра г/д.Но и реклами трябват...Моля,гласувайте тук в темата и в Анкетата


Последната промяна е направена от Drea<M>40BG ;]] на Вто Апр 05, 2016 9:52 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Drea<M>40BG ;]]
Drea<M>40BG ;]]
Администратор
Администратор

Брой мнения : 123
Join date : 28.03.2016
Age : 23

https://cs-de.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

[ОДОБРЕНО]Предложение за нови карти (Мапове) в деатрън сървъра Empty Re: [ОДОБРЕНО]Предложение за нови карти (Мапове) в деатрън сървъра

Писане by Гост Нед Апр 03, 2016 6:49 pm

Против!

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

[ОДОБРЕНО]Предложение за нови карти (Мапове) в деатрън сървъра Empty Re: [ОДОБРЕНО]Предложение за нови карти (Мапове) в деатрън сървъра

Писане by Aleksei123 Пон Апр 04, 2016 9:55 pm

АЗ съм ЗА!
Aleksei123
Aleksei123
Администратор
Администратор

Брой мнения : 30
Join date : 28.03.2016
Age : 23

Върнете се в началото Go down

[ОДОБРЕНО]Предложение за нови карти (Мапове) в деатрън сървъра Empty Re: [ОДОБРЕНО]Предложение за нови карти (Мапове) в деатрън сървъра

Писане by Drea<M>40BG ;]] Вто Апр 05, 2016 9:58 am

И аз съм ЗА!Нищо,че някой са трудни, но са интересни!


Последната промяна е направена от Ala Bala на Вто Апр 05, 2016 10:12 am; мнението е било променяно общо 2 пъти (Reason for editing : Не се брои твоя ГЛАС!)
Drea<M>40BG ;]]
Drea<M>40BG ;]]
Администратор
Администратор

Брой мнения : 123
Join date : 28.03.2016
Age : 23

https://cs-de.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

[ОДОБРЕНО]Предложение за нови карти (Мапове) в деатрън сървъра Empty Re: [ОДОБРЕНО]Предложение за нови карти (Мапове) в деатрън сървъра

Писане by Гост Вто Апр 05, 2016 10:00 am

\"Drea40BG ; написа:]"]И аз съм ЗА!Нищо,че някой са трудни но са интересни!

Темата си пуснал ти, нямаш право, да ГЛАСУВАШ!!!


Последната промяна е направена от Drea<M>40BG ;]] на Вто Апр 05, 2016 10:01 am; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : знам^^)

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

[ОДОБРЕНО]Предложение за нови карти (Мапове) в деатрън сървъра Empty Re: [ОДОБРЕНО]Предложение за нови карти (Мапове) в деатрън сървъра

Писане by Reff[L]eX`wow Вто Апр 05, 2016 6:38 pm

ЗА съм картите са супер


Последната промяна е направена от Drea<M>40BG ;]] на Вто Апр 05, 2016 9:47 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти (Reason for editing : Ala Bala -Нямаш право да пишеш! // Drea<M>40BG ;]] -има си чистото право да гласува!)
Reff[L]eX`wow
Reff[L]eX`wow
Модератор
Модератор

Брой мнения : 8
Join date : 05.04.2016

Върнете се в началото Go down

[ОДОБРЕНО]Предложение за нови карти (Мапове) в деатрън сървъра Empty Re: [ОДОБРЕНО]Предложение за нови карти (Мапове) в деатрън сървъра

Писане by Drea<M>40BG ;]] Вто Апр 05, 2016 9:52 pm

Предложението е ОДОБРЕНО! Скоро ще бъдат добавени картите.


Последната промяна е направена от -_-[VIP]-_- на Сря Апр 06, 2016 5:40 pm; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : done. Самоче незнам защо си го сложил в раздел за предложения за форума, а не за сървърите)
Drea<M>40BG ;]]
Drea<M>40BG ;]]
Администратор
Администратор

Брой мнения : 123
Join date : 28.03.2016
Age : 23

https://cs-de.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

[ОДОБРЕНО]Предложение за нови карти (Мапове) в деатрън сървъра Empty Re: [ОДОБРЕНО]Предложение за нови карти (Мапове) в деатрън сървъра

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите